KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9737442
nr 973 7442
Akvarell
Gerry Axelson, stilleben, signerad 1936, 16x16
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 10 augusti 2015
kl 19:26:11
100 kr